Sześć twarzy białego

Sześć twarzy białego

 

unnamed 

 

 

 

 

   Stawiasz na biały? – bo ja TAK!!!  Klasyczny odcień, który powoduje, że subtelny styl i odrobina luksusu idą ze sobą w parze. Odcienie białego rozświetlą Twój wygląd i sprawią, że natychmiast poczujesz się gotowa na cieplejsze i dłuższe dni wypełnione słońcem. Biel będzie się również pięknie uzupełniać z subtelną opalenizną.

Jak nosić Biały?

Wszystko oczywiście zależy od tego jaki jest Twój typ urody.

Poniżej kilka zasad, które warto znać.

Jeżeli tak jak Cate Blanchett należysz do typu LIGHT, biały będzie pięknym uzupełnieniem Twojej delikatnej cery i lekkiego wyglądu. Najlepsze odcienie białego to Soft White i Ivory.

Osoby o typie urody DEEP dobrze gdyby do bieli dodały kontrastowy, nasycony kolor, który będzie idealnie współgrał z ciemnymi oczami, włosami oraz cerą. Spróbuj łączyć biel z czarnym lub jeśli nie chcesz by było zbyt klasycznie – zdecyduj się na monochromatyczny Forest Green lub Royal Purple.

Typ urody LIGHT / Typ urody DEEP

Typ urody LIGHT / Typ urody DEEP

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby o typie urody WARM (czerwony odcień włosów, zielone oczy, żółty odcień skóry) z białym mogą mieć nieco skomplikowanie, ponieważ ciepły odcień skóry będzie się „gryźć” z naszym zimnym białym. Jeśli Biały, to tylko Kremowy, nigdy czysta biel! Dobrze też, jeśli do kremowej koszuli dorzucisz złote dodatki.

Biały jest stworzony dla osób o typie urody COOL. Biały w każdym odcieniu będzie prezentował się pięknie i uzupełniał zimny koloryt cery. Połącz biel z Icy Green, Sky Blue lub z Hot Pink. Już czuć w powietrzu orzeźwienie 🙂

Typ urody WARM/ Typ urody COOL

Typ urody WARM / Typ urody COOL

 

 

 

 

 

 

Osoby o typie urody CLEAR powinny dodać kilka jasnych kolorów do białego stroju tak, aby odzwierciedlać kontrast w ich naturalnych kolorach. Zainwestuj w kolorowe akcesoria, takie jak naszyjniki, kolczyki, paski i torby. Możesz również wybrać białe tkaniny ze wzorem lub w paski.

Na koniec najbardziej popularny typ urody – SOFT. Osoby o słowiańskiej urodzie najlepiej wyglądają w stonowanych barwach, średniej głębokości – biel powinna być złamana (soft white) uzupełniającymi innymi kolorami – Szary, Zielony Świerk, Szałwia.

unnamed (2)

Typ urody CLAER / typ urody SOFT

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Twoich dedykowanych kolorach i to nie tylko na lato serdecznie zapraszam do kontaktu! Wykorzystaj piękny czerwiec aby poczuć się pięknie.

Pozdrawiam serdecznie, 

Gabriela Dmowska

 

 

 

Comments are closed.