Khaki – militarna zieleń na jesień 2014

Khaki – militarna zieleń na jesień 2014

 

Wszystko wskazuje na to, że właśnie khaki będzie jednym z kolorów królujących jesienią i zimą 2014/15. Zapowiedzi było już widać w czasie lata – pojawiło się sporo letnich kolekcji właśnie w tym kolorze. Kolor khaki jest i będzie widoczny począwszy od kombinezonów, przez spodnie, supermodne bluzy, kurtki, żakiety po płaszcze zimowe. Wygląda na to, że w ten kolor warto zainwestować w nadchodzącym sezonie.

Kolor khaki czy oliwka jest jednym z kolorów neutralnych, czyli takich, które można śmiało łączyć z innymi odcieniami w bardziej jaskrawych i żywych kolorach.

Jeśli masz zimny odcień skóry raczej nie polecam Ci noszenia khaki – szczególnie blisko twarzy. Możesz natomiast nosić go, jako dodatek lub dolne części garderoby.

Dobrą wiadomością jest ta, że khaki występuje w różnych odcieniach i nasyceniach – od kamienistego po żółtawy aż po głęboki odcień zieleni. Powinnaś bez problemu znaleźć coś dla siebie.

W nadchodzącym sezonie bardzo wskazane jest miksowanie kontrastujących tkanin i akcesoriów. Im większy kontrast w materiałach tym lepiej. Miękkie tkaniny np. zawsze sprawią, że będziesz wyglądać bardziej kobieco. Długa spódnica w kolorze khaki ze złotymi dodatkami w postaci modnego naszyjnika bądź balerinek będzie wyglądać bardzo efektownie.

Khaki pięknie się komponuje z bielą i czernią – pod warunkiem, że masz te kolory w swojej palecie.

A może taki płaszczyk w połączeniu z szarościami? Hmm, pięknie będzie wyglądał!

 

 

To, co? Atakujmy sklepy? 🙂

Pozdrawiam serdecznie,

Gabriela Dmowska

Comments are closed.