Szara eminencja

Szara eminencja

Szary płaszczykNadchodzi jesień a wraz z nią nowe trendy w modzie, nowe kolory, które dobrze znać i mieć świadomość, co, z czym i jak łączyć 🙂

Najnowsze modowe prognozy przewidują, że to właśnie SZARY będzie jednym z bazowych i kluczowych kolorów na jesień i zimę 2014/15. Szary trend został opisany, jako „off-duty chic”. Czyli zachowanie stylu, gustu i subtelności w połączeniu ze sportowym luzem.

To jest bardzo dobra wiadomość Panie i Panowie! Szary jest łagodniejszą alternatywą do czarnego, który niestety nie wszystkim pasuje. Postarza i powoduje, że nasza cera ma niezdrowy wygląd.

Natomiast odcienie Szarego pasują do większości Typów Kolorystycznych i mogą być świetnym kolorem bazowym do wielu ciekawych stylizacji. Dlatego uważam, że jest to bardzo dobry moment, aby łączyć SZARY z innymi bardziej wyrazistymi i mocnymi kolorami.

Poniżej kilka propozycji:

szare przykłady

 1. Marks & Spencer 2. Marks & Spencer 3. Dorothy Perkins 4. Miss Selfridge 5. Wallis 6. Hobbs 7. Boux Avenue 8. Hobbs 9. Mint Velvet 10. Wallis 11. Debenhams  12.  Dorothy Perkins 13. Mint Velvet 14. Fenn Wright Manson 15. Marks & Spencer 16. Wallis 17. Accessorize 18.Wallis

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że Szary w połączeniu z mocnymi akcentami zdominuje nasze ulice i nie będzie aż tak bardzo czarno i smutno jak każdego roku zimą.

 Z jakimi kolorami łączyć szarości ?

RÓŻ będzie idealny! Chyba, że masz ciepły odcień skóry wtedy polecam KORALOWY lub POMARAŃCZ.

Poniżej mała ściąga zestawień w zależności od typu urody.

szary + kolor

 

 

 

 

 

 

Wreszcie, piękny, szary, wełniany płaszcz i zamszowe szare buty za kolano…. Czy to niekusząca propozycja? 

Pozdrawiam ciepło!

Gabriela Dmowska

Comments are closed.