O mnie

O mnie

O mnie, RSMB Gabriela Dmowska, Doradztwo wizerunkowe, coaching

O mnie, RSMB Gabriela Dmowska, coaching, psychoedukacja, doradztwo wizerunkowe

Jestem psycholożką, coachem, trenerką rozwoju osobistego i wizerunku ale przede wszystkim jestem Kobietą. Od ponad dekady pracuję z Kobietami, wspieram Kobiety i wszelkie inicjatywy związane z ich rozwojem. Towarzyszę w Ich przemianach, rozwoju osobistym i mogę śmiało powiedzieć, że każda sesja, każde spotkanie, warsztat, szkolenie przynosi mi radość i niesamowitą wdzięczność z tego, co robię ❤️
Moja praca jest moją pasją.

Towarzyszę Kobietom, w różnym wieku, na różnych etapach życia, pozycji zawodowej w ich przemianach kompleksowo, ponieważ wierzę, że kiedy czujemy się piękne, silne i pewne siebie w środku, to widać to na zewnątrz.

Wystarczy spojrzeć w oczy – one mówią wszystko.

Dlatego praca nad wizerunkiem wymaga też, albo przede wszystkim – odgruzowania wnętrza.

Kiedy zrobimy porządek w głowie możemy zabrać się za wizerunek zewnętrzny, który jest jak brakujący puzel naszej układanki. Tylko wtedy możemy mówić o autentyczności, kobiecości i spełnieniu, pewności siebie i samoakceptacji.

Każdy Klient, to inna historia, inne potrzeby, oczekiwania – dlatego do każdej sesji podchodzę indywidualnie, z empatią i wrażliwością na drugiego człowieka.

Słucham z uwagą, podążam z radością za ich potrzebami i z nieukrywaną radością obserwuję, kiedy pięknie wzrastają w swoich przemianach i  osobistym rozwoju.

Zapraszam do kontaktu.

Gabi Dmowska

 

 

 

Nikt nie zrozumie Kobiety bardziej niż druga Kobieta ‍❤️‍‍
Nic też nie zastąpi rozmowy z drugą kobietą.

Blog