Stylowy Gabinet – Analiza kolorystyczna, typ urody Wiosna.

Stylowy Gabinet – Analiza kolorystyczna, typ urody Wiosna.

Stylowy Gabinet – Analiza kolorystyczna, typ urody Light. Jakie kolory na wiosnę?

Stylowy Gabinet – Analiza kolorystyczna, typ urody Light. Jakie kolory na wiosnę?

Stylowy Gabinet – Analiza kolorystyczna, typ urody Light.

Analiza kolorystyczna, typ urody Light. Jakie kolory na wiosnę?

 

Cześć, z tej strony Gabi Dmowska witam Cię w Stylowym Gabinecie. U mnie wiosna, tak jak widzisz, kwitną magnolie, świeci słońce, śpiewają ptaki. A jak jest wiosna, to o czym może być w stylowym gabinecie? Oczywiście o pani wiośnie, typ urody pani Wiosna albo inaczej Light.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, oglądaj stylowy gabinet.

 

 

Skąd wiadomo, że jesteś akurat typem urody wiosna?

Jeśli masz jasną karnację, dosyć bladą. Powiedziałabym, że masz także skłonności do zaczerwienień, a twoja skóra nawet po odpaleniu jest czerwona, a najczęściej słońce ci nie służy, jest to już pierwszy krok do tego, aby określić, że jesteś tym typem urody Light.

Kolejna rzecz to jasne włosy od takiego białego blond po zimny blond. Już nie będzie to raczej taki mysi blond. Jeszcze oprawa oczu, dosyć jasne brwi, rzęsy i niebieskie, błękitne, szare oczy. Tak bym pokrótce scharakteryzowała typ urody wiosna.

Typ urody wiosna ma to do siebie fajnego, że wystarczy tylko się zatrzymać, popatrzeć i poobserwować, teraz kiedy wszystko kwitnie. Kiedy kwitną magnolie, kiedy kwitną żonkile, bratki, kiedy zazielenia się trawa, kwitną jabłonie. To są wszystko kolory charakterystyczne dla typu urody wiosna.

Jeśli jesteś tym typem, to jesteś szczęściarzem. Tutaj mam taką paletę charakterystyczną dokładnie dla typu urody Light, czyli Wiosny. Jak się przyjrzysz, to wszystko są to kolory, które teraz pokazuje nam natura. Jest żonkil, jest i magnolia, są bratki, jest trawa. Tak jak powiedziałam, wszystko jest w naturze.

Fajna ta paleta, prawda? Też mi się bardzo podoba. Zawsze podczas szkoleń pada pytanie, a jak te kolory razem ze sobą łączyć? Przygotowałam dla ciebie kilka takich moich ulubionych zestawów kolorystycznych. Powiedziałabym o takich must-have. Trochę dlatego, że jeśli dobrze sobie to pogrupujesz i porobisz takie miejsce w szafie, to tak naprawdę to jest strzał w dziesiątkę.

Chociażby takie zestawienie. Pierwsze szarości, w ogóle typ urody wiosna ma stylizacje, w których jest dużo szarości, od takich jak gołębie szarości, po ciemniejsze, później jeszcze ołówkowe wpadające nawet w taką bym powiedziała już czerń. Chociaż ten typ urody nie ma w swojej czerni. Czerń raczej nie jest wskazana dla jasnego typu kolorystycznego.

Więc na przykład takie zestawienie z różem pięknie będzie się komponowało. Takie zestawienie, które super się będzie sprawdzało zarazem zimą, jak i latem. Także to wam polecam, bo jest bardzo, bardzo fajne zestawienie. Bardzo lubię też połączenie żółtego i to jest właśnie nasz żonkil z takim kakałkiem, kakałkiem z mlekiem bym powiedziała. Ten kolor też pięknie wygląda i powiem wam, że do takiego typu urody jak właśnie wiosna ta buzia nam się bardzo ładnie przy takim zestawie też rozpromieni, fajne prawda?

Przy typie urody wiosna, nie można nie wspomnieć o kolorze niebieskim. Niebieski, granaty, wszystkie kolory Classic Blue, czyli kolor roku 2020, to są kolory dedykowane dla typu urody wiosna. Zobaczcie nawet dzisiaj nam dokładnie takie zestawienie na swojej sukience, bombowe jak dla mnie i już takie wiosenne, energetyczne, które dobrze też wpływa na samopoczucie.

 

Mam nadzieję, że cię troszkę zainspirowałam. Jesteś tą wiosną czy nie jesteś? Udało ci się samodzielnie odkryć czy nie? Jak podobają ci się stylizacje dla typu urody wiosna wykorzystujące kolor roku 2020, classic blue? Daj znać w komentarzu.

W kolejnych odcinkach charakterystyka następnych typów urody. Stylowy Gabinet, serdecznie zapraszam. Subskrybuj kanał, będzie wiele ciekawych odcinków.

Odpoczywaj i do zobaczenia, a ja biegnę do ogrodu.

Pozdrowienia, pa.

Comments are closed.