Mężczyzna dobrze ubrany

Mężczyzna dobrze ubrany

rsmb_pl_kolormanTak, tak – mężczyznę można dobrze ubrać i nie trzeba wydawać na to fortuny. Wystarczy, że nauczysz się kształtować swój wizerunek by ten pracował na Twoją korzyść.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do znalezienia swojego stylu jest konsultacja kolorystyczna, podczas której zapytamy Cię o Twój styl życia, jakie lubisz nosić ubrania, gdzie je kupujesz, kto z tobą robi zakupy?

Na tej podstawie – biorąc pod uwagę odcień Twojej skóry, kolor oczu i włosów – zaproponujemy Ci zakres barw, które uzupełnią Twój indywidualny koloryt. Doradzimy Ci, jak wprowadzić te barwy do garderoby i które z nich dają najlepsze efekty.
Na koniec otrzymasz przygotowany specjalnie dla Ciebie, indywidualny portfel kolorystyczny zawierający 42 próbki tkanin z Twoimi kolorami. Przyda się bardzo podczas kolejnych zakupów!

Kolejny to usługa o nazwie Pełna Konsultacja dla Mężczyzn. Konsulatcje ze specjalistką od kreowania wizerunku, osobistą stylistką pomogą Ci odnaleźć styl, który jest najbliższy Twojej osobowości, który podkreśli Twoje najlepsze atuty. Podczas spotkania z profesjonalną stylistką nauczysz się jak uwydatniać Twoje mocne strony, a tuszować słabsze ponieważ mężczyzna dobrze ubrany to mężczyzna świadomy.

Podczas indywidualnej sesji pomożemy Ci znaleźć fasony i kolory najlepiej do Ciebie dopasowane, nauczymy Cię dobierać właściwe ubrania i kompletować zestawy biznesowe i na weekend tak byś zawsze wyglądał profesjonalnie i wiarygodnie podczas spotkań, nie tylko zawodowych

Comments are closed.